www.incilTurK.Com

 
 
 

 
 

 

 
 
 
 

 

Acılar İçerisinde Rab'bi aramak ve Bulmak
Figen


 

MERHABA KARDEŞLERİM ,

ADIM FİGEN 31 YAŞINDAYIM BURSA’DA YAŞAMAKYATIM. BABAM ANNEMİ BENİ VE KARDEŞİMİ BEN 15 –16 YAŞLARINDAYKEN TERKETTİ. BU ÇOK BÜYÜK BİR ACI TAHMİN EDERSİNİZ.BU YÜZDEN UZUN YILLAR BABA SEVGİSİ VE İLGİSİNDEN UZAK YAŞADIM.CANIM ÇOK YANIYORDU.SÜREKLİ NAMAZ KILAR TESBİHLER ÇEKERDİM. 500 LÜK TESBİHLERLE UYURDUM.BİRGÜN BİR NAMAZIM ESNASINDA ŞÖYLE DUA ETTİM.ALLAHIM BEN NEREYE AİTİM? BANA GÖSTER? BENİ AİT OLDUĞUM YERE GÖTÜR.BİRKAÇ GÜN SONRA BİR RÜYA GÖRDÜM.İÇİNDE PAPAZLARIN OLDUĞU BİR KİLİSE GÖRDÜM. BEN KİŞİLİK OLARAK İMAN ETMEDEN ÖNCE FALLARA, RÜYA, ASTROLOJİ İNTERNET SİTELERİNE ÇOK MERAKLIYDIM.HEMEN İŞE GELİNCE BİLGİSAYARIMI AÇTIM İNTERNETE GİRDİM GOOOGLEDAN HIRİSTİYAN YAZDIM. VE KARŞIMA BİR SİTE ÇIKTI VE SİTEYE GİRİP. ORADAN BURSADAKİ KİLİSENİN ADRESİNİ ALDIM VE KİLİSEYE GİTTİM.

BU TANIŞMA OLAYIMDIR. BENİM SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİM ESAS TANIKLIK RABBİN YÜREĞİMDE YAPTIKLARIDIR. BEN BU BÜYÜK BABA ACISIYLA ÇOK YANIYORDUM. KENDİMİ ÇOK ÖNEMSİZ, DEĞERSİZ HİSSEDİYORDUM. SEVİLMEYE LAYIK BULMUYORDUM. ÇÜNKÜ ÖYLE OLSAYDIM BABAM BENİ TERKETMEZDİ. BABAM BANA YAMUK YAPMIŞTI. HAYATTA İNSANLARA GÜVENMEKTE ZORLUK ÇEKİYORDUM. SİNİRLİ, HIRÇIN, İÇİNDE KİN DUYGULARI OLAN PSİKOPAT BİR KİMLİKTİM. İÇİMDEKİ ACI VE EKSİKLİK DUYGUSU TARİFSİZDİ. CİDDİ CİDDİ CANIMYANIYORDU. ÇOK ÜZGÜNDÜM. BABAMIN BİZİ TERKETTİĞİNİ SÖYLEMEK BİLE BANA UTANÇ VERİYORDU.

AŞAĞILIK KOMPLEKSLERİYLE DOLUYDUM.RAB BANA LÜTFETTİĞİNDEN BERİ.İÇİMDE ŞÖYLE BİR CÜMLE VAR.’’ BANA BU KADAR ACI ÇEKTİRDİ. O KADAR ÇOK BABAYI ARADIM Kİ EN SONUNDA KENDİNİ BANA LÜTFETTİ.’ ’HAMDOLSUN DİYORUM DÜŞÜNEBİLİYORMUSUNUZ? BU ACI İÇİN RABBE HAMDEDİYORUM ÇÜNKÜ BEN BU KADAR BÜYÜK BİR BABA ACISI ÇEKMESEYDİM ONU NASIL BULACAKTIM.’’ ŞİMDİ O BENİM BABAM. SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.

RAB O KADAR BÜYÜK Kİ İNANIN KARDEŞLERİM BÜYÜK ACILAR BİLE BİR LÜTUF. HERŞEY SONUNDA İYİLİĞE ESENLİĞE ÇIKIYOR. ÇÜNKÜ O SEVGİ....SEVGİ DEMEK O. RAB DEMEK SEVGİ DEMEK.MUTLAKA BİR NEDENİ VAR ACILARIMIZIN. BİZİ ACILARLA KUTSAL RUHUNA ÇEKİYOR. PAVLUSUN DEDİĞİ GİBİ RAB KUTSAL RUHUNDAN LÜTFETSİN Kİ HEPİMİZE O BİLGİYİ ÇOK AŞAN SEVGİYİ ANLAYABİLELİM.

e-mail figengokceoglu@hotmail.com


   

© Copyright incil.TürK