www.incilturk.com

Chat / Sohbet Odası Kuralları

* Odamıza sadece Hıristiyanlık inancı hakkında bilgilenmek için gelen dostlarımız akıllarına takılan her türlü soruyu o anda kanaldaki isminin başında "@" bulunan Operatör arkadaşlara sorabilirler.
*
Unutlumaması gereken bir nokta insanlar hata yapabilir tek hatasız olan Kutsal Kitap'dır daha derin bilgi için Kutsal Kitap'a başvurmanızı tavsiye ederiz.
* Chat / Sohbet odamızda Küfür, diğer inançlara hakaret, odamızdaki insanlarla dalga geçmek, küçük düşürmek, başka site reklamı yapmak, seviyesiz konuşmalar yapmak, Devamlı Büyük Harflerle konuşmak, Her Kelimede ENTER'e basmak, Bölücü içerikli konuşmalar, sloganlar YASAKTIR
*
Kanal Operatörleri "Oplar" bu kurallara uymayan arkadaşları UYARDIKTAN sonra aynı olaya devam ederlerse BAN layacaklardır. Bu olaydan dolayı kimseye hesap vermek zorunda değildir.
* Op'lar Rab'be hizmet ettiklerini düşünerek konuşmalarındaki seviye, saygı ve üslübuna dikkat etmelidir. Karşımızdaki insan Mesih'i en iyi şekilde anlatabilmek için Mesih gibi alçak gönüllü ve sabırlı olmaldır.
* Nickinizi sadece sizin kullanabilmeniz için lütfen nickinizi şifreleyin, Şifrelemek için /Msg NickServ REGISTER Şifre Email yazıp ENTER'e basıyorsunuz. Nicklerini kayıt edenler 1 defaya mahsus /nickserv set kill on immed nick yazıp Enter'e bassınlar.

VEYA CHAT'E GİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

 

 

 

 

 


eXTReMe Tracker TML>